HERBALIFE üYELIK ILE ILGILI DETAYLı NOTLAR

herbalife üyelik Ile ilgili detaylı notlar

herbalife üyelik Ile ilgili detaylı notlar

Blog Article

Şirket kendi kazandığı paradan sizin hesabınıza tıngır yatırıyor. Son olarak şayet getirdiniz eş gerçek anlamda bir iş örgüyorsa ve sizinle aynı iskonto büyüklükında ise şu demek oluyor ki o da %50 deyse sizde %50 deyseniz şirket bunu çevirdiği ciro üzerinden size bir telif hakkı dediğimiz bir ödeme yapmaktadır. Bu harika bir şeydir. Kısaca bu emniyetsiz bir gelirdir. Çünkü siz bir yandan kendi ustalıkinizi kuruluşyorsunuz. Bir taraftan birilerine dayanak oluyorsunuz. Birilerine katkı katkısızlıyorsunuz. O birileride bile gidip diğer birilerine katkı katkısızlıyor dayanak oluyor. Şirkette kendi kazandığı paradan ve kendi cirosundan size ödeme binayor.

İletilere veya verilere yetkisiz bir şekilde erişmekten yahut bunları değkonutirmekten veya Site yahut öbür Maruz Bilgiler ile ilişkin olarak herhangi bir üçüncü şahsın eylemlerinden.

Herbalife üyesi olduktan sonrasında kendi eğilimli adresinizle ve belirlediğiniz şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz doğrusu şirketin genel biçim sitesine giriş yapıp online ürünler sipariş edebilir yada kendinize birilerini üye yapabilirsiniz.

C– İlgili telefon numarasından bize ulaşmanız durumunda Herbalife Mini Seki Paketini kapıda ödeme seçeneği ile teslim alabilirsiniz.

Site’deki veya gayrı Maruz Bilgiler’deki hataların düzeltileceğine üzerine rastgele bir garanti vermemekteyiz.

İnternet emin bir düzenek değildir ve çevrim içi olarak açıklamış olduğunız bilgiler için her dakika titiz olmalısınız. Herbalife web siteleri ve diğer kaynaklar aracılığıyla toplanan ve degajeça size bildirilecek olan Kişisel Bilgiler bölüt kategorik sıfır güvenli muamele ortamlarında saklanır.

Izinınızı adidaki elektronik posta adresi üzerinden bizi bilgilendirerek, elektronik posta veya SMS yoluyla reklam almaktan vazgeçerek veya tarayıcınızın dunda gösterilen mahremiyet ayarlarını değteamültirerek istediğiniz hengâm aptal alabilirsiniz.

İndirimlerin semtı düzen Herbalife’ın vürutmiş ödeme, tevzi çekimından bilistifade ekstra hasılat elde edin.

Kent ve gayrı Maruz Bilgiler “başüstüneğu gibi” ve “bulunan olduğu kadar” esasına göre tedarik edilmiştir. İşbu Antant’nın Herbalife Alıcı Garantisi kellelığı şeşndaki bölümünde sarihça belirtilenler haricinde ticarete elverişlilik, belli başlı bir amaca uygunluk ve ihlalde bulunmamaya müteveccih garantiler de dahil yetişmek ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere icap dolaylı lüzum zımni rastgele bir garanti vermemekteyiz. Site veya Maruz Bilgiler’in gereksinimlerinizi alınlayacağına,

Bu politika veya uygulamalarımız için bir sorunuz veya Herbalife’ın şahsi bilgilerinizi tasarrufına müteveccih bir şikayetiniz varsa lütfen [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin.

Fevkda nüshalan haller de dahil edinmek üzere herhangi bir şekilde yasaya aykırılık örgütleme eden veya Şirket’ e pert veren daha fazla bir muamelat, eylem yahut uygulamadan doğacak her türlü mazarrat için şahsen sorumlu olacağınızı ikrar etmektesiniz.

Kent’yi veya gayrı Sunulan Bilgiler’i yahut bunlardan gerçekleştirme ettiğiniz herhangi bir bilgiyi adidaki amaçlar doğrultusunda kullanamazsınız:

elektronik posta adresinizin veya telefon numaranızın Herbalife ürünlerinin ve hizmetlerinin ve alakalı ürünlerin ve hizmetlerin pazarlanmasına ilişikli olarak kullanılması ve

Üyelik sonrasında da size herhangi bir hediye ya da paket gönderilmiyor. Siz kullanıcı olarak serladığınız üyelik sitemini isterseniz ötede ücretli hale getirebiliyorsunuz ve kazanılmış olduğunız puanlar aynı şekilde korunuyor.

herbalife

Report this page